Читомо > Акції > «Живий буккросинг». Живіше не буває.

Акції

«Живий буккросинг». Живіше не буває.

06.05.2011 2 Автор:

О 18:00 12 травня «Штурмові загони Ґутенберґа» закликають обмінюватись книжками! Ми пропонуємо не звичайний анонімно-пасивний обмін книжками, а інтерактивний: книжку, яку ви «відпускатимете» в люди, потрібно буде презентувати в оригінальний спосіб так, щоб її захотіли прочитати інші учасники акції.

Ваша презентація у вільному форматі має тривати не більше 3 хв. Це може бути що завгодно – від банального переказування змісту чи біографії автора до захоплюючої історії про те, як ця книга потрапила до вас, чи чому ви обрали саме її для «Живого буккросингу».

У результаті голосування всіх учасників буде визначено найкращого «презентатора книги», який матиме право першим обрати книжку із запропонованих іншими, другий у рейтингу обиратиме другим і т.д.

Головне правило: без книжки приходити не можна. Книголюби, які прийдуть без книжки, до участі у заході допущені не будуть.

Порада: обираючи книгу, орієнтуйтесь на смак такого вибагливого читача, як ви самі, і пам’ятайте, що лише класна та дійсно варта прочитання книга допоможе вам стати першим.

Організатори:

літературний клуб «МАРУСЯ», культурно-видавничий портал «Читомо»

Контактна особа:

Анастасія Печериця (тел.: 093-981-64-71)

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. G3D
  08.05.2011 в 7:52 am

  А де відбуватиметься сам захід? Скажіть для непосвячених 🙂

 2. 08.05.2011 в 11:38 am

  ооо, да. на афіші написано неправильно. вул. Мельникова, 36/1.

  Це типу КІМО, скляна зала (всіх, хто непосвячені) будуть зустрічати й будуть стрілочки).

  а ось путівник для новобранця https://archive.chytomo.com/rozdil/novyny/putivnyk-dlya-novobrantsya-shturmovykh-zahoniv-gutenberga.html

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe