Читомо > Календар подiй > Харківський літмузей відкриває дитячий освітній центр «Книга»

Календар подiй

Харківський літмузей відкриває дитячий освітній центр «Книга»

21-06-2014 | 15:00
м. Харків, вул. Фрунзе, 6

Чи знають харків’яни про те, що в нашому місті є літературний музей? Більшість із простих мешканців зазвичай дивуються, коли чують про його існування. На жаль, сьогодні харківські музеї не є частиною культурного життя родин із дітьми та не сприймаються як інституції «розумних задоволень».

Аби змінити ситуацію, Харківський літературний музей 21 червня 2014 року відкриває дитячий освітньо-розважальний центр «Книга», орієнтований на дітей та підлітків.

Основна ідея центру – відкрити книгу для дітей, дати їм відчути радість читання. У центрі музейні педагоги використовуватимуть новітні освітні методики, щоби навчити розуміти художній текст та показати, що сучасні музеї – це цікавий спосіб дозвілля.

Освітній центр – невелике за площею, добре обладнане приміщення, що вміщатиме до 15 відвідувачів одночасно. Музейні інтерактивні заняття будуть розраховані як на групові відвідування і роботу з педагогом, так і на індивідуальні відвідини родин із дітьми.

Найближчим часом в освітньому центрі відкриються та працюватимуть виставки:

  • червень – серпень «Гарячий тур довкола світу: видатні твори дитячої літератури»;
  • вересень – листопад «Музейон: цікавіше, ніж просто література»;
  • грудень 2014 р. – січень 2015 р. «Різдвяні янголи».

Що чекає на маленьких відвідувачів першої виставки «Гарячий тур довкола світу: видатні твори дитячої літератури»?

Діти зазвичай мріють про подорожі. А найкращий час для захопливих мандрівок – канікули. Виставка (своєрідний фантастичний портал – спосіб переміщення у просторі й часі) запропонує здійснити подорож навколо світу у реальні країни Європи, Азії, Америки, Австралії, Африки та дізнатися про місцевих письменників, їхні твори для дітей. Побачити, які хатки на даху стокгольмських будинків надихнули Астрід Ліндгрен поселити в них Карлсона, або погуляти у парку «Пазлвуд», завдяки якому існує літературне Середзем?я Толкієна.

Книга відкриє можливість подорожувати не тільки в реальні країни – кінцевим пунктом призначення можуть бути Нарнія або Муммідол, Країна Див або Небутляндія, і ще безліч художніх світів, що з?явилися завдяки письменникам. Через книгу відвідувачі здійснюватимуть і мандрівки в часі – до дніпровських плавнів часів Запорізької Січі або в лицарську Європу.

На дітей 6–12 років чекають від понеділка до суботи з 10.00 до 18.00 за адресою: вул. Фрунзе, 6 (ст. м. «Пушкінська»). Телефон: (057) 706 25 79.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe