Читомо > Новини > Всесвітні поетичні читання у Києві, Львові й Тернополі

Новини

Всесвітні поетичні читання у Києві, Львові й Тернополі

29.02.2012 0 Автор:

Сьогодні, 29 лютого, у 131 країні світу за ініціативи Всесвітнього Поетичного Руху відбудуться Всесвітні поетичні читання. Україна також приєдналася до планетарної ініціативи, відтак, вечори поезії відбудуться у трьох українських містах – Києві, Львові і Тернополі!

Одним із засновників Всесвітнього Поетичного Руху (World Poetry Movement) є Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ. ВПР було засновано на 21-ому Міжнародному фестивалі поезії в Медельїні (Колумбія) у 2011 році. Учасники прийняли рішення про створення Всесвітнього Поетичного руху, основна мета якого полягає у розширенні співробітництва між поетичними фестивалями та поетами.

У Києві Всесвітні поетичні читання відбудуться 29 лютого у Букарні «БАБУЇН» (вул. Симона Петлюри, 10), початок о 18:00. Розповідь Ірини ВІКИРЧАК «Чому Колумбія: небезпека, поезія, барони та ін.», слайд-шоу.

Читатимуть поети:

Богдан-Олег ГОРОБЧУК
Дмитро ЛАЗУТКІН
Павло КОРОБЧУК
Юлія СКОРОДА
Ірина ЦІЛИК
Ірина ШУВАЛОВА

Після поезії глядачі зможуть насолодитися музикою народів світу у виконанні гурту «Київські торти».

За підтримки Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ.

Також 29 лютого у Львові вечір відбудеться у Книгарні «Є», початок о 18:00. Читатимуть: Оксана Васьків, Маріанна Кіяновська, Світлана Корчагіна, Галина Крук, Мар’яна Максим’як, Юлія Мусаковська, Катерина Оніщук, Альбіна Позднякова, Роман Рудюк, Григорій Семенчук, Остап Сливинський.

У Тернополі читання розпочнуться 29 лютого о 18:30 у Книгарні «Є» (вул. Валова, 7-9). Виступатимуть поети: Юлія Бабак, Богдан Боденчук, Юрій Завадський, Василь Колісник, Юрій Матевощук, Мар’яна Судова, Микола Шпаковський.

Зі святом! Читайте поезію!

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe