Читомо > Новини > У музеї друкарства – виставка артбуків «Книга – головна страва»

Новини

У музеї друкарства – виставка артбуків «Книга – головна страва»

14.04.2013 0 Автор:

З 20 квітня до 15 травня у Музеї книги й друкарства пройде виставка артбуків «Книга – головна страва». Окрім того, організатори обіцяють показати ілюстрації і роботи з каліграфії, а ще майстер-класи та лекції.

Книга – це головна страва сучасного культурного та естетичного раціону. Вона дуже швидко змінюється, перетворюючись з простого інформаційного носія на художній об’єкт. Відбувається це за рахунок каліграфії, ілюстрації та несподіваної форми.

У цьому процесі головним є Художник, що виступає в ролі автора текстів, виробника паперу, ілюстратора та видавця. Кожен художник має відповідати за власну творчість та думати про те, чим він «годує» свого глядача. Ми пропонуємо художникам створити Головну страву.

плакат2

Цьогоріч у нашому меню – арткнига (книга художника), книжкова ілюстрація та каліграфія. Запрошуємо усіх охочих долучатися до смакування найвишуканіших делікатесів сучасного книговидання. Відвідувачі виставки зможуть самостійно виготовити папір, створити з нього арткнигу та наповнити її ілюстраціями й каліграфією.

Події в рамках виставки «Книга – головна страва»:

27 квітня o 12:00 – майстер-класи «Музейна папірня», «Скрипторій», «Арткнига».

27 квітня o 14:00 – дослідниця арткниги Галина Листвак (Львів, Україна) прочитає лекцію «Історії, які розповідає книга художника».

Потребуєте додаткової інформації?

Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України у соціальних мережах:

Куратор виставки: Олена Поліщук, тел.:+380679568762, e-mail: zamrijana@ukr.net

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe