Технологія 3D асоціюється з кінематографом. Поки що. Та вже не лише фільми роблять тривимірними. У лютому британський канал Sky Sports показав об’ємні футбольні матчі. Маріїнський театр вже 15 квітня планує транслювати у форматі 3D балет. Бельгійці видали номер спортивної газети, де «оживали» фотографії та реклама.
А південнокорейські науковці пішли ще далі й попрацювали над тривимірністю книжок. У результаті випустили дві книги народних казок, де на ілюстраціях звиваються дракони, а герої скачуть по горах. До видань додаються окуляри – персонажі рухаються, коли читач повертає й нахиляє книгу під різними кутами.
Думки щодо користі 3D-книжок різняться. Прихильники кажуть, що 3D-технології стануть у пригоді, наприклад, у шкільних підручниках. Противники ж вважають, що книга на те й книга, аби тривимірність створювала не технологія, а звичайна людська уява.
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Насправді противники 3Д-технологій стверджують не необхідність в уяві, а шкідливість цього діла для зору)
Один біс, все одно всі повимираєм