Читомо > Новини > Літературний Speed Dating «Письменники VS Читачі»

Новини

Літературний Speed Dating «Письменники VS Читачі»

17.12.2011 0 Автор:

Літературний клуб «МАРУСЯ» запрошує читачів сучасної літератури взяти участь у «Літературному Speed Dating-у», що відбудеться 20 грудня (вівторок) о 19:00 у букарні «БАБУЇН» (вул. Симона Петлюри, 10).

Ідея налагодження тісної комунікації між письменниками і читачами, обмін думками щодо творчості й літературного ремесла, процесів і тенденцій в сучасній літературі.

 Speed ??dating це унікальна можливість за одну годину познайомитися і приємно та цікаво провести час у живому спілкуванні письменниками та читачам!

 У події беруть участь відомі письменники й їх читачі. Розбившись на пари, учасники спілкуються один з одним до 3 хвилин, потім звучить гонг, і читач пересідає до наступного письменника.

Участь у події візьмуть письменники: Катерина Бабкіна, Дмитро Лазуткін, Андрій Любка, Павло Коробчук, Богдан-Олег Горобчук, Сергій Руденко, Максим Розумний, Антон Санченко та інші. Всього 20 письменників.

Для того, щоб взяти участь у заході, потрібно попередньо зареєструватись: http://bit.ly/t3ADto Кількість місць для учасників обмежена.

Модератор: Марія Придьма (096-972-46-14; mariya.pridma@gmail.com)

Організатори: Літературний клуб «МАРУСЯ», букарня «БАБУЇН»

Детальніше на сайті: marusia.org.ua

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe