На вихідних «Читомо» навідалось у гості до письменниці, співачки, журналістки Ірени Карпи*. Поки доньки Ірени – Кора й Кайя – мирно спали, «Читомо» пило чай. Собік Карма допомагала їсти вівсяне печиво, ретельно облизуючи нових гостей. Після денного сну бебіків чекав сюрприз – потрібно читати! Почали, ясно що, з «Фауста».
Тут якраз про Маргариту й Фауста:
«Фауста» вже нєєє.
Дракон лучче книжки.
«Дракон-кокон (наголос на останній склад), він же дракоша-крокоша-почті-шо-сєрьожа… Великий і теплий, в нього можна залізати як у спальник, защіпати зіпер і безкарно сидіти дитячою дупою на холодній підлозі».
Ще один спосіб вбгати у себе увесь зміст книжки – покласти її собі на голову:
Найбільше читаються верескливі книжки. Чому?
«…Манюням раннього віку абсолютно при такому байдуже, іграшка то в них, подушечка чи светрик, якщо воно не верещить. І чим дурнішим голосом іграшка верещить, тим дитині веселіше».
Ще раз про музикальність:
«Взявши її з собою на репетицію QARPA, я отримала культурний шок: моя невиспана і вередлива дитина сиділа всю годину, як зайчик, спостерігаючи, як барабанниця б’є палочками по тарілках і гупає ногою в бас-бочку».
Тут теж Кора, як зайчик:
Бувають короткі миті, коли Кора читає:
«Я сама в юності повбивати готова була мамашок, що не годні заткати своє чадо на радість ближнім. І що тепер? Отак мені і треба».
Тут дівчата сумирні:
Мама й Кайя зайняли ліжечко Кори:
Китайські представники рису не залишать байдужими малюка:
А колиска таки вмєстітєльна:
Нарешті вдалось зафіксувати читаючу сімейну ідилію:
Вона була б неповною без собіка Карми, яка виявилась найбільш уважною читачкою.
«От, маєш собаку, тренуйся на ній!» – повчала тоді мама, зла на мене за те, що в такому поважному віці (27 років) я ніяк не ощасливлю її внуками. Мені ж тоді собака видавалася крутішою за трьох дітей».
Прекрасні цитати взято з блогу про бебіків Ірени Карпи.
*Всі регалії типу секс-символ, королева епатажу й супермодна письменниця ми упустили, аби перелік однорідних членів не зайняв кілька абзаців.
Світлини Жені Перуцької
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
вже не вперше зазираю сюди і хочу залишити коментар, але ніяк його не сформулюю, щоб звучало так само кольорово, радісно, як світлини 🙂 всі красунечки.
подякували:)