Аудіокнижки частково заповнюють потребу людини з вадами зору в інформації, адже видань, написаних шрифтом Брайля, не так і багато. Проте в основному – це художня й науково-популярна літератури. А як бути з безперервним потоком інформації, що день у день оновлюється і змінюється?
Новий девайс-зчитувач «Help Readers» від дизайнерів Qu Xinbo повинен вирішити ці проблеми. Для цього у девайса є лазерне око, що зчитує з сторінки тексту і переводить їх в аудіо. Така штуковина може стати в нагоді й при поганому освітленні, й маленькому, нерозбірливому шрифті.
.
.
.
.
На жаль, поки що винахід купити не можна. Та й розробники нічого не пишуть, якою мовою «володіють» девайси, і чи володіють українською.
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
щось мені підказує, що не володіють Х)
я би з радістю озвучила букву ї
То би згодилось моєму діду, весь час губить окуляри)
Щодо розуміння солов’їної. Продукт високотехнологічний, а значить повинен мати можливість оновлення ПЗ. В такому разі питання наявності підтримки тієї чи іншої мови – справа попиту.