Поза 1 «Човнисплять». Якщо робота розпочинається о 10.00, а вам не терпиться почитати на човниках перед напруженим трудовим днем, не приходьте раніше. Ніхто вам човна, на якому можна спокійно почитати, раніше 10.00 все одно не дасть. Тож, ви будете змушені починати читання на лавчині перед прокатом. І, ясна річ, запізнитесь на роботу.
Поза 2 «Залежно від…». Година читання і чекання човнів може бути безмежно-веселою, залежно, чого ви начитаєтесь.
Поза 3 «Дніпрова хвиля». І все-таки сильно начитуватись перед човнами не радимо, а то ще Дніпрова хвиля критиме.
Поза 4 «На березі». Лізти в воду, не знаючи броду, або ж не дочитавши, теж не радимо. Краще дочитати на березі те, що вже почав.
Поза 5 «Маршрут непростою річкою». Нарешті ви в човні. Читома книжка допоможе вам зорієнтуватись у маршруті непростою річкою, до середени якої не всяка птаха долетить.
Поза 6 «Ліпше більше книг». У річкову подорож краще взяти більше книг, ніж ви плануєте прочитати. Раптом – вас віднесе кудись хвилями. У такому випадку – ви матимете, за чим згаяти час.
Поза 7 «Шубовсь». Шубовснути у книжки, як у воду, і відволіктись від усього. Це добре. Але хто гребтиме?
Поза 8 «Марусі не перевелись». Як добре, що по два береги Дніпра у нас ще не перевелись МАРУСІ, які можуть і літклуби організувати, й взяти весла у свої рученьки.
Поза 9 «Дві пари». Але, звісно, краще, коли рученьок дві пари! І гребти легше, і є чим книжку тримати.
Поза 10 «З сивої давнини». Безперечно, козаки, коли їхали на чайках штурмувати Стамбул, у дорозі теж читали й обмінювались думками відносно прочитаного.
Поза 11 «Підставка». Щоб організатор літклубу не розслаблявся і веслував у потрібному напрямку, МАРУСЯ може допомогти не тільки рученьками, а й ногами. Взагалі така вона вигадлива.
Поза 12 «Ставати на якір». Коли достатньо нагреблися, можна відпочити й стати на якір. Але це не означає, що можна кинути якір на книжки.
Поза 13 «Ловись, рибко, велика й маленька». Цікаво, яка рибка клюне на сучасну українську літературу? Це можна легко перевірити, зажививши, замість хробачка, книжку.
Поза 14 «Наживка». Якщо сьогодні не рибний день, то, можливо, на книжкову наживку спіймається хоча б русалка? Так, здається, і сталось.
Поза 16 «Качки-слухачки». Коли ви читаєте на човнах вголос – у вас неодмінно з’являться слухачі, спраглі до калиново-чудової мови… й до хлібних крихт.
Поза 17. «За течією». Під кінець читань на човні дозвольте собі трошки розслабитись і пливти за течією.
Поза 18 «Увага! Не повторювати!». Найгостріші моменти у книжці краще читати на березі, а то можна так захопитись читанням, що й втопити не тільки себе, а й дорогоцінний книжковий запас.
Поза 19 «Рятувальний круг». Під час читання небезпечно-цікавих книжок, варто скористатись рятувальним кругом, аби читацьке бажання і ви разом із ним не канули в воду.
Поза 20 «Рятувальна команда». Врятувати книжку Сергія Жадана від купання заради читання – гідний вчинок будь-якої рятувальної команди.
Текст huha.mohovynka
Фото Жені Перуцької
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Гарно, дуже гарно)))) так і треба читати книжки))) Гратуляції)
дотепний погляд у книгу та у спосіб читання їх.
Веселі,мабуь люди, позитивні фото!!!
люди – не те слово веселі, ще й вигадливі (це ж тільки десята частина того, що можна робити з книжками в човні)
дуже романтично:)
дуже приємні фото)
дуже гарно та романтично вийшло!)))
дійсно дуже романтично! це рідко, коли людей об’єднують книжки! ви виглядаєте дуже природньо навіть на фоні нашого урбанізованого міста.
Де наступного разу читатимете?:):):):)
гарна фотосесія. головне, що повторити таки можна))))
офігєнна ідея, молодці всі, хто реалізовував!
znajomi obli44ja
Ось ВОНИ – самовіддані популяризатори читання!!!!! Привіт Вам від Літшколи 🙂