Читомо > Видане > GUTENBERGZ дарує безкоштовну інтерактивну книжку Ґаджетаріум для iPad

Видане

GUTENBERGZ дарує безкоштовну інтерактивну книжку Ґаджетаріум для iPad

31.03.2015 0 Автор:

Одеське видавництво GUTENBERGZ нарешті випустило українську версію інтерактивної книги Ґаджетаріум про винаходи для iPad (завантажити тут).

Розробники вирішили зробити доступ до книжки безкоштовним, таким чином даруючи багатьом маленьким читачам 54­ ілюстровані інтерактивні сторінки із відомостями про 23 ґаджети.

Серед ґаджетів – термометр, годинник, калькулятор, фотоапарат, телевізор, колеса, комп’ютер й навіть окуляри з доповненою реальністю Google Glass. Без багатьох речей ми не уявляємо свого життя, але не завжди пригадаємо, кому завдячуємо їхньому винайденню.

Для ґаджетів  розроблені 3D-моделі, а на кожній сторінці є спеціальні опції, які дозволяють дізнатися, як працює техніка, покрутити її й налаштувати.

gadjetarium6

Діти можуть прослухати розповідь про кожний ґаджет, а також прочитати її більш детальну версію. При натисканні на різні об’єкти, можна відкрити для себе багато прихованих спецефектів.

Якщо поєднати різні ґаджети, то можна створити щось унікальне і поділитись своїм винаходом з друзями у соцмережах. Окрему увагу заслуговує й музичний супровід, спеціально створений для книжки.

.

Головні герої Ґаджетаріуму – хлопчик і мопс, які й розділять радість мандрівки з дітьми. Прекрасна книжка, щоб зацікавити дітей історією і стимулювати малих винахідників створювати щось нове. Ґаджетаріум успішно був профінансований на краудфандинговій платформі Kickstarter у 2013 році, а створювали додаток рік. Англомовна версія уже зібрала чимало схвальних відгуків іноземних фахових видань і тисячі продажів, проте вартість розроблення додатку ще не окупилася.

vovaВолодимир Усов, директор видавництва

Я вже не раз говорив що в Україні поки що немає культури споживання платного цифрового контенту. Ми хочемо на цьому етапі хоча б показати, як можна легально і при цьому швидко і зручно отримати наш продукт. Сподіваємося, що з часом люди почнуть платити. Є домовленість і про друковану версію Ґажетаріуму з видавництвом А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, але поки що все на стадії переговорів. Зараз працюємо над дитячим інтерактивним журналом і платформою для електронних підручників. Ну, і хочемо зробити кілька мобільних проектів для смартфонів.

Нових технологій для додатків за цей рік не з’явилося. Але ми вже експериментуємо з віртуальною реальністю. Думаємо, у цієї технології – великий потенціал для нашого бізнесу.

Нагадаємо, Володимир Усов був учасником дискусії П’ять історій українських інтерактивних книжок, яка була організована Читомо минулого року в рамках Книжкового Арсеналу.

Також видавництво впроваджує інтерактивні елементи в шкільні підручники, змінюючи підхід до освіти.

Читайте про інші інтерактивні книжки Gutenbergz, зокрема про «Пригоди Шерлока Хомса» . З іншими проектами видавництва можна ознайомитися на сайті.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe