Уїлфред Кастілло (Wilfred Castillo), нещодавній випускник державного університету San Jose і талановитий графічний дизайнер, що працює у двох напрямках, які сам він визначає структуруванням та, зрозуміло, малюванням. «Мені подобається створювати із купи несистематизованої та надлишкової для багатьох інформації щось прекрасне і зрозуміле кожному», – каже Уїлфред і показує свою книжку-землетрус.
«Earthquake» – вдалий приклад демонстрування можливостей матеріальної структури видання. Порізьблені сторінки-уламки містять у собі максимум інформації, від текстової до ілюстратвної; не знехтував автор також і синтезовано-інформаційними прийомами інфографіки.
За словами Уїлфреда, книжка видана тільки в одному примірнику, оскільки є результатом спецзавдання на одному із університетських курсів. Для втілення проекту необхідно було обрати тварину або природне явище та розкрити його сутність шляхом «візуальної комунікації». «Я обрав землетрус через те, що природне явище, на відміну від тварини, не має візуальної конкретики, а те, що ми уявляємо під цим словом, швидше, є його наслідком, аніж ним самим» – розповідає Читомо Уїлфред.
Що є землетрусом, до речі, пояснює не тільки візуальний образ книжки, але і її «механіка» – характер перегортання перегортання сторінок, використаний цупкий картон, що дозволив не порвати, а саме поламати тектонічні плити традиційної книжкової структури.
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook