Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу-2015 > Нон-фікшн > НеоЕтикет – нова грамотність у цифровому столітті

Нон-фікшн

НеоЕтикет – нова грамотність у цифровому столітті

20.04.2015 0 Автор:

Номер стенду: D 16 

Елькін, О., Пащенко, М. НеоЕтикет – нова грамотність у цифровому столітті. Кращі поради з соціальних мереж для вашої кар’єри. – Х : Будинок Реклами, 2015. – 118 с. : іл. (рос. мовою) 

Як уникнути невдач на роботі в XXI столітті? Підвищити ефективність спілкування з партнерами і колегами? Досягти успіху в нетворкінгу та професійній діяльності за допомогою новітніх технологій? І як просто бути порядною людиною в онлайн­ просторі?
Ми приготували унікальний друкований посібник із цифрового протоколу, доступний та практичний. У ньому представляємо простою мовою сукупність загальноприйнятих правил, традицій, умовностей при роботі з технологічними інструментами і робимо це смачно.
У книжкову серію ввійдуть кращі рецепти від технологічних гурманів П@Ель з використання електронної пошти, соціальних мереж, програм для обміну миттєвими повідомленнями, телефонних, відео та веб­конференцій, професійних співтовариств і мобільних гаджетів.
Матеріали стануть у нагоді працівникам державної служби, громадських організацій, підприємцям, керівникам та менеджерам компаній, кадровим співробітникам, фахівцям з діловодства, педагогам, школярам і студентам, а також всім тим, хто розуміє цінність людського спілкування.
Рекомендовано тим, хто перебуває в пошуку престижної роботи, вступає на нову посаду або тільки хоче просунутися по кар’єрних сходах, а також в допомогу HR­ відділам компаній для створення здорової та робочої атмосфери в команді, підвищення рівня корпоративної культури.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe