Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу-2015 > Художня література UA > Карпатський капкан. Сергій Ухачевський

Художня література UA

Карпатський капкан. Сергій Ухачевський

20.04.2015 0 Автор:

Номер стенду: С15 

Ухачевський С. Карпатський капкан / Сергій Ухачевський. — Львів : Кальварія, 2015. — 216 с.
Це — розповідь про реальні події, що охоплює десять років (1941–1951) і п’ять країн, учасники якої — радянський герой­розвідник і воїни УПА; Йосип Сталін і Лаврентій Берія; фотокореспондент французької газети «Юманіте» і веселий білоруський партизан; 2­й Міністр Державної безпеки СРСР і Прем’єр­міністр Великобританії; чарівна агентка британської військової розвідки Бестія і безіменний Курвамать…
«Карпатський капкан» — назва каральної операції, запланованої Москвою на території Галичини в повоєнні роки проти місцевого населення та воїнів УПА, яка збіглася у часі з кількома іншими подіями, не залежними від радянського уряду. А на «перетині інтересів» урядів кількох країн опиняється директор дитячого сиротинця для глухонімих — професійний розвідник, доля якого видається абсолютно неймовірною саме тому, що вона є справжньою — у головного персонажа роману є реальний прототип.
«Ідея роману народилася після розповіді Сергія Гаврилюка (син актора Івана Гаврилюка — прим. ред.) про свого діда по матері, який був розвідником. — говорить письменник Сергій Ухачевський. — Довелось попрацювати і з архівами. Але варто не забувати, що це — не історична хроніка, а художній твір, і певна доля фантазії в ньому є».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe