Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Нон-фікшн > Мовою бестселерів: сучасний словник живої мови. Тарас Береза

Нон-фікшн

Мовою бестселерів: сучасний словник живої мови. Тарас Береза

11.08.2017 0 Автор:

Береза Т. Мовою бестселерів: сучасний словник живої мови / Тарас Береза. – Львів : Апріорі, 2017. – 752 с. ISBN 978-617-629-391-0

Сучасний словник живої мови «Мовою бестселерів» розкриває фразеологічне багатство рідної мови. Автор опрацював близько 3000 усталених та оказійних висловів української та світової літератури. Словник занурить Вас у безмежний океан фразеологізмів. 600 творів від найкращих майстрів художнього пера роблять це ювілейне авторське видання правдивим сучасним бестселером!

Ціна: 100 грн

Замовити книгу

Розійтися, як порожні жорна (дуже запалитися, говорячи, роблячи щось)

– Так, я знаю, – поквапився сказати я, щоб старий, каналія, не здумав читати вголос ще й приписку. Та хіба ж його спиниш! Розходився, як порожні жорна.

(Дж. Д. Селінджер. Ловець у житі; пер. з англ. О. Логвиненко, с. 21)

Розірвати зачароване коло (виплутатися з безвихідного становища)

Гордість не дозволяла йому зв’язатися з повстанськими загонами всередині країни доти, доки вожді ліберальної партії не відмовляться привселюдно від своєї заяви, що полковник Ауреліано Буендіа – розбійник. Бо він знав: варто лише поступитися себелюбством, як зачароване коло війни буде розірвано.

(Ґ. Ґ. Маркес. Сто років самотності; пер. з ісп. П. Соколовський, с. 159)

 

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe