Читомо > Book Art > Збірка віршів для дітей із Дніпродзержинська

Book Art

Збірка віршів для дітей із Дніпродзержинська

29.11.2010 2 Автор:

Тамара Доброгорська з міста Дніпродзержинськ мріє видати книжечку для молодшого шкільного віку «Намалюю Україну». Пані Тамара закінчила філфак Дніпропетровського державного університету, працювала викладачем україністом у технікумі. Вона любить дітей і пише для них. 2003-го року вийшла її збірка віршів для молодших школярів «Мій степ», а також повість для середнього й старшого шкільного віку «Степова колиска».

На перший погляд, вірші можуть видатись банальними й надто простенькими, але насправді вони – добрі й зігрівають цією простотою.

Художниця з Дніпропетровська Катерина Коркач відгукнулась на прохання пані Тамари й проілюструвала майбутню збірку. От, тільки видати її для дітей із Дніпродзержинська – коштів в авторки немає. Верстальників і редакторів ми знайдемо. Можливо, у когось є знайомі, хто зацікавився би виходом нової книжки?

Пишіть нам – ми передамо!

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

  1. перуцька
    30.11.2010 в 3:48 pm

    хай тільки ніхто не ображається, але дивлячись на картинки, не читаючи тексту між ними, впевнений, що це OMG)

  2. Марієчка
    03.12.2010 в 3:24 pm

    Красива книжечка, я б таку купила своїй дитинці. ;))


Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe