Читомо > Новини > У світі продали понад 500 млн примірників «Поттера»

Новини

У світі продали понад 500 млн примірників «Поттера»

02.02.2018 0 Автор:

Продажі книжок Джоан Роулінг про Гаррі Поттера по всьому світу перевищили позначку в 500 млн примірників. Про це повідомляє лондонське видавництво Bloomsbury Publishing.

Ці цифри враховують продажі усіх версій семи книжок серії, починаючи від «Гаррі Поттера та філософського каменя» у 1997-му, а також трьох доповнюючих томів.

За даними видавництва, книжки перекладені 80 мовами і кожна п’ятнадцята людина у ​​світі має книжку про Поттера.

Також зазначається, що найбільше продано примірників «Гаррі Поттера та філософського каменя», водночас найшвидше був розпроданий «Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії»  не тільки серед книжок серії, а з-поміж усіх продаваних книжок загалом.

Повідомлення про продажі надійшло перед четвертою щорічною Книжковою ніччю Гаррі Поттера (Harry Potter Book Night), яка пройшла 1 лютого.

Раніше ми повідомляли, що перше видання «Гаррі Поттера і філософського каменя» було продане в Лондоні за рекордні 106 тис. фунтів стерлінгів (140 тис. доларів).

Чільне зображення: huffingtonpost.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe