Читомо > Новини > "Storyboard artist" Санжей Патель видає Рамаяну

Новини

"Storyboard artist" Санжей Патель видає Рамаяну

12.02.2010 0 Автор:

Каліфорнійське видавництво “Chronicle Books” представило нове видання Рамаяни. Автором ілюстрацій та спрощеного комікс-тексту став індійський художник і мультиплікатор студії “Pixar” Санжей Патель. Книжковим оформленням, здається, тут і не пахне, але мультиплікаційного – вдосталь; якскраво, динамічно, по-піксарівськи. І ми геть не здивуємося, коли Рамаяна з’явиться на екранах, адже прекрасно оформлена розкадровка уже готова.

Каліфорнійське видавництво Chronicle Books представило нове видання Рамаяни. Автором ілюстрацій та спрощеного комікс-тексту став індійський художник і мультиплікатор студії Pixar Санжей Патель. Книжковим оформленням, здається, тут і не пахне, але мультиплікаційного – вдосталь; якскраво, динамічно, по-піксарівськи. І ми геть не здивуємося, коли Рамаяна з’явиться на екранах: прекрасно оформлена розкадровка уже готова.
До речі, прецеденти перетворення книжки на мультик маємо і у нас – щоправда, нічого хорошого із цього не вийшло.

ramajana

До речі, прецеденти перетворення книжки на мультик маємо і у нас – щоправда, нічого хорошого із цього не вийшло.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe