Читомо > Новини > Параска Горицвіт у Києві

Новини

Параска Горицвіт у Києві

05.03.2010 0 Автор:

До 31 березня у Національному музеї української літератури триватиме виставка Параски Плитки-Горицвіт – гуцульської письменниці, мисткині та філософа. На виставці буде представлено понад 200 експонатів: більше ста книг в авторському оформленні (рукописних і друкованих на машинці), 46 великих книг (понад 500 сторінок кожна), зокрема «Подарунок рідному краєві», чимало маленьких книг (як от «Небесному престолу від Підніжжя землі», «Молитви во славу святого Хрещення Руси-України»), а також щоденники, витинанки, художні роботи, світлини тощо. До уваги відвідувачів також пригодницький роман Параски Горицвіт «Індійські заграви: Пригоди гуцулів в Індії».

Виставка творів Параски Горицвіт у Києві проходить не вперше, проте не усім довелось побачити її скарби. Для смаку пропонуємо спершу подивитись кілька робіт з побаченого нами торік, і тоді вже точно відвідати Музей літератури:

http://archive.chytomo.com/rozdil/epichnyy-heroy/hutsulska-yoha.html

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe