Читомо > Новини > Паперові скульптури Карлоса Мейра

Новини

Паперові скульптури Карлоса Мейра

02.05.2010 1 Автор:

Це вже не витинанка, не паперова мозаїка, не вирізування сніжинок – це повноцінні паперові скульптури. Бразильський художник, дизайнер, а також рекламний креативщик Карлос Мейра винайшов свою, особливу управу з папером, завдяки якій і картини створює, й іміджеві буклети, рекламки, і оформляє зовні й всередині книжки, газети, журнали. У працьовитості й плодовитості ви можете переконатись, відвідавши сайт пана Карлоса й переглянувши портфоліо із численними роботами у різних техніках. На особистому блозі художник часом розміщує відеоінструкції, аби людство краще зрозуміло його непрості стосунки з папером. Радимо переглянути.

А це інструкція паперового скульптурства у картинках:
.

106

.

117

.

113

.

112

.

111

.

101

.

Ці дива він створює за допомогою скальпеля й клею, а не за допомогою фотошопу. І, що впадає у вічі, це неймовірна добрість паперових скульптур, які часто нагадують кадри з незлобивого дитячого мультика. Щоб не зображав пан Карлос – кольорових тварин, бразильських красунь, природні й багатобудинкові ландшафти, творчих людей якраз у момент їхньої найбільшої творчості, білосніжні хмарини – почерк такий же світлий.

.

116

.

110

.

109

.

108

.

115

.

103

.

105

.

102

.

Рекламні буклети:

.

107

.

Книжкова обкладинка:

.

104

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

  1. перуцька
    02.05.2010 в 10:02 pm

    ніфіга собі. оце ж бувають люде.. О_о


Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe