Читомо > Новини > Майстер-клас від заохочуючих до читання студій

Новини

Майстер-клас від заохочуючих до читання студій

26.02.2010 2 Автор:

У рамках дитячих комунікативних заохочуючих до читання студій  1 березня пройде майстер-клас Наталі Корешняк. Наталя Корешняк – художник-ілюстратор. Закінчила Кам’янець-подільське училище культури та УАД за спеціальністю «Книжкова графіка».

Проілюструвала книги: «Кролівство» Галини Пагутяк, а також збірки поезій «Ірраціональне» та «Ніжні квіти» (Кундельська). тивний учасник благодійного аукціону від майстерні «Олівець» з метою допомоги дітям-сиротам.  Брала участь у численних перфоменсах та виставках.

Минулого разу учасником нових читацьких студій була письменниця й ілюстраторка Галина Павлишин.

У своїй творчості використовує різноманітні художні техніки, серед них: колаж, високий друк, олійний живопис, акварель, гуаш та інші.

Все це, нагадаємо, відбувається при Львівській лінгвістичній гімназії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 17а.

Довідки за телефонами: 067 876 97 97; 032 275 81 71

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. Уляна
  02.03.2010 в 12:11 pm

  Шановні друзі!
  Вчора Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва провів свій другий майстер-клас, який організували вже відома усім казкарка Галина Павлишин та ілюстраторка Наташа Корешняк. Вони презентували єдність художнього простору, придатного для сприйняття юним читачем.
  До Вашої уваги – фото з літературно-комунікативної студії від 1 березня 2010 року.
  Якщо у Вас виникають пропозиції на співпрацю, нові ідеї та ін., ми радо будемо вітати Вас у Центрі дослідження літератури для дітей та юнацтва!

  Також фото та відео з відкриття літературно-комунікативних студій можна переглянути на сайті наших партнерів:

  http://www.videostudio.lviv.ua/news/15022010/366.html

  З повагою і з побажаннями всім гарної і теплої весни у Ваші душі!
  Уляна

 2. Центр
  20.03.2010 в 10:17 pm

  ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА
  з нагоди
  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ
  ЗАПРОШУЄ

  в рамках літературно-комунікативних студій
  «Виховна година з книжкою!»
  при Львівській лінгвістичній гімназії за адресою:
  79005, м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 17а

  22 березня 2010 року
  о 14:30 год.

  на читання та обговорення поезії видатної української поетеси
  Ліни Костенко
  з нагоди її 80-ти річчя .

  Ліна Костенко – найнезалежніший Поет України, символ безумовної справжності. ЇЇ творчість – це рух, поезія, злети думки, яка осягає великі історичні простори, напружено шукаючи ключів до таємниць буття людини, нації, людства… Пошук цей нерідко пов’язаний з “інтенсивним переживанням культури”, а не лише з безпосереднім спогляданням плину життя. Спілкування з великим культурним досвідом людства та його творцями, осмислення парадоксів історії, у школі якої сучасна людина далеко не завжди виглядає розумним учнем, загострюють відчуття дисгармонійності й невлаштованості світу наприкінці XX ст., яке в поезії Ліни Костенко постає як вельми драматичний акт у житті людської цивілізації. З подібних відчуттів та висновків виникають апокаліпсичні мотиви в її поезії. Але кінцева зупинка в цьому прямуванні до нелегких істин нашого драматичного часу — все ж не відчай та безнадія, а гостре жадання краси (досконалості), затишку, людяності, бажання пропекти байдужу свідомість, достукатися до розуму, пробудити людську гідність…..

  Учительський склад Львівської лінгвістичної гімназії на чолі з Підгірським Василем Михайловичем організовують учнівське читання серед 5- 6 класів та обговорення поезії прекрасної поетеси.

  Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва долучається до організації і надаватиме учням призи за найкраще декламування віршів та за активність в їх обговоренні (за комунікативність: здатність слухати, здатність читати, здатність сприймати, здатність декламувати, здатність розуміти, здатність обговорювати).

  Призи-книжки за комунікативні здібності, проявлені учнями під час «Виховної години з книжкою! надав партнер Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, – видавництво «Грані-Т».

  ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

  Запрошує
  на

  ЧИТАННЯ КАЗОЧОК
  ДЛЯ НАЙМЕНШЕНЬКИХ (1-ШІ КЛАСИ)
  з
  Наталкою Малетич:
  http://grani-t.com.ua/ukr/books/children/gold_stork/317/

  , яке відбудеться у
  Львівській середній школі І ступеня № 4
  (вул. Дзиндри)

  о 12:00 год.

  Про Зайчика-Забудька та інші історії…

  Кожен малюк має улюблену іграшку. Без неї він категорично відмовляється вкладатися спати, йти в садочок, годує іграшку з ложечки та розповідає їй свої найбільші таємниці.

  Ось і в маленької Вітусі є такий улюбленець – Рожевий Заєць. Проте цей зайчик незвичайний зовсім не через свій колір, а тому, що вміє не тільки слухати, а й розповідати власні історії, і всі – про пухнастих звіряток, яких дітки люблять найбільше – про зайчиків. Отож, такої кількості різноманітних зайчиків ви ще не бачили в жодній книжці! І тепер маленька Вітуся точно знає, що робити, коли залишається вдома сама, навіщо потрібно чистити зуби та багато-багато всього цікавого й корисного.

  Наталка Малетич – переможець конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека.

  23 березня 2010 року
  о 13:30 год.

  ЗАХІД
  «Школа – Бібліотека»

  екскурсія школярів до модернізованої
  ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ М. ЛЬВОВА
  вул. Окуневського, 3

  В рамках цього заходу відбудеться нагородження найактивніших учасників літературно-комунікативних студій
  Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва,
  який передбачає не лише прочитання та слухання,
  а й безпосередню комунікативність незалежного юного читача.

  ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

  29 березня 2010 року
  о 14:30 год.
  ЗАПРОШУЄ

  в рамках літературно-комунікативних студій
  «Виховна година з книжкою!»
  при Львівській лінгвістичній гімназії за адресою:
  79005, м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 17а

  на зустріч з
  МАРІЄЮ ЛЮДКЕВИЧ
  премії ім. П. Тичини

  Марія Людкевич – автор збірок “Теплі гнізда”, “Червнева повінь”, “Продовження літа”, “На Білій горі”, “Старий годинникар”, “Благослови, Маріє”, “Коротке літо в раю”, “Ностальгія за тим, що не сталося”, “Спів пташки на фруктовому дереві”, “Срібна тінь сосни”, книжок для дітей “Джмелятко”, “Левеня із міста Лева”, “Домовик Без черевик”, “Квіткова пані”, “Несподіваний скарб”, “Хто сміявся з страхопуда”, “Кольорові парасольки”, “Шайда-байда”. Лауреат премій “Благовіст”, імені М. Шашкевича, імені Лесі Українки, імені Д. Нитченка, імені О. Гаврилюка.

  Поезія Марії Людкевич — це щасливе одкровення перед світом. Трепетна залюбленість у кожну мить життя, у кожне сказане слово, у кожну травинку, яка зустрічається на життєвій дорозі. Для неї існує особливий вимір — у якому світ зернятка важить так само багато, як і розмай зеленої діброви або тисячолітнього дерева. Бо доцільність світового буття, барва слів і звуків, кольорів і відтінків створюють особливу гармонію краси й досконалості.

  Запрошуємо на наші літературно-комунікативні студії!
  Запрошуємо до співпраці!
  З повагою і до зустрічі!
  Уляна Гнідець (www.hnidets.at.ua Firefox),
  Президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва
  Довідки за телефонами: 067 876 97 97; 032 275 81 71
  E-mail: urccyl@gmail.com


Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe