Читомо > Новини > "Коза" презентується у Львові

Новини

"Коза" презентується у Львові

18.02.2010 0 Автор:

“Незалежний Театральний Журнал КОЗА” запрошує на презентацію другого (зимового) номеру, яка відбудеться 22 лютого 2010 року о 18:00 у приміщенні Львівського академічного театру імені Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3).

Журнал  “Коза” це – унікальне видання присвячене театральному мистецтву. Журнал наповнений різнобічною цікавою інформацією, має неповторне художнє оформлення, насичений авторськими малюнками, рукописними шрифтами і є справжнім твором мистецтва. “Коза” видається у Києві групою молодих художників і 22 лютого вперше приїжджає до Львову.

Попри те, що журнал лише нещодавно з’явився, він викликає неабияке зацікавлення публіки. На презентації будуть виставленні оригінали сторінок, також глядачі матимуть можливість поспілкуватись із засновниками та авторами журналу “Коза”, внести свої пропозиції і побажання для втілення у наступних номерах. На гостей презентації чекає жива музика, розіграші подарунків і, звичайно ж, приємна театральна атмосфера.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe