Читомо > Новини > Бібліотека на льоду

Новини

Бібліотека на льоду

01.03.2010 0 Автор:

На безмежних просторах озера Медісін, що в Мінессоті, протягом льодовикового періоду (кількох зимових уікендів) діє ось уже не перший рік проект Art Shanty (дослівно – мистецькі хатинки). Це така собі резиденція в халупах посеред вкритого кригою озера, де збираються митці, влаштовують перформанси, творять об’єкти, інсталяції, скульптуру, не забувають і про книги. Художник Лоурен Герзак-Бауман (Lauren Herzak-Bauman), засновуючи тут Хатинку-бібліотеку, ставив собі за мету поєднати мистецтво, публіку й навколишній простір шляхом обміну книжками та створення можливостей для спілкування.

дд

ll


6_iceдд

ьь

Наразі зібрання бібліотеки (приблизно 300 видань) складають книжки з мистецтва та публікації на тему регіональних культурних ініціатив. Саме над документацією обміну та історії об’єктів, інформацією про них тут і працюють, одночасно створюючи місце для гуртування митців та взаємної творчості. Такий собі простір для експонування творів у контексті бібліотечного зібрання.

lll

kk


3_ice

ии

4_ice

5_ice

рррр

фото із Флікру

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe