Читомо > Фетиш > Дітям – про любов

Фетиш

Дітям – про любов

15.02.2011 0 Автор:

День Святого Валентина святкують давно. Та святкують його дорослі. Що робити у День Святого Валентина дітям? Мерілоу Соренсен (Marilou Sorensen), дописувачка американського сайту «Deseret News», створила перелік дитячих книжок, присвячених Дню Святого Валентина або ж узагалі темі любові.

Отож.

«Стрічка сердець» («A String of Hearts») Лаури Малон Елліот (Laura Malone Elliott) із ілюстраціями Лінн Мансінгер (Lynn Munsinger) розрахована на дітей віком від 4 до 7 років. За сюжетом ведмідь Сем вирішує зробити листівку-валентинку, аби подарувати її Тіффані. Його сусідка Мері Енн, думаючи, що листівку подарують їй, допомагає Сему. Потім, після невдячної відповіді Тіффані, Сем усвідомлює, хто насправді є його «Валентином».

«День святого Валентина Панди» (Panda’s Valentine’s Day) – для дітей віком від 3 до 5 років. Авторка Тара Джей Морроу (Tara Jaye Morrow), малюнки – Аарона Войда (Aaron Boyd), видавництво «Sterling». У книжці розповідається про те, як Панда і його мати готують одне одному валентинки та як він при цьому хвилюється.

«Peek-a-Love» (приблизно: «Погляд на любов»). Авторка Саліна Юн (Salina Yoon) та видавництво «Little Simon» створили видання, розраховане на дітей від 1 до 4 років. Легкий текст розповідає про те, яка тварина що любить (наприклад, ведмідь – мед, метелик – сонячне світло і т. д.).

«Щасливого Дня Святого Валентина, Допитливий Джорже!» («Happy Valentine’s Day, Curious George!») Н. Ді Анджело (N. Di Angelo), ілюстрації Мері О’Кіф Янґ (Mary O’Keefe Young), видавництво «HMH Books». Книга повертає відомий образ мавпи на ймення Допитливий Джордж із серії книжок, створеної подружжям Рей. Відповідно до стилю Ганса Ауґусто Рея («H. A.» Rey) Ді Анжело простими словами оповідає, як Допитливий Джордж загнав себе у дилему, намагаючись побачити, наскільки сильно він здатен надути повітряну кульку.

«Цукеркові Феї. Магічні серця» («Candy Fairies. Magic Hearts») Гелени Перельмен (Helen Perelman) із малюнками Еріки-Джейн Уотерс (Erica-Jane Waters), видавництво «Simon&Schuster», для дітей від 6 до 9 років.
Ця книжка – п’ята із серії про цукеркових фей («Candy Fairies»). Фруктова фея Беррі робить спробу створити собі шикарне вбрання з цукеркових сердечок.
Почитати про інші книги серії, а також пограти з феями можна на сайті.

«Шоколадний Лось» («Chocolate Moose»). Авторка – Меґґі Нін (Maggie Kneen), видавництво «Dutton», для дітей віком від 4 до 8 років. У цій книзі лось із солодким зубом хоче працювати у пекарні Місіс Маус. Він починає красти шоколад, та згодом вони приходять до компромісу.

«Вінні Пух любить» («Pooh loves») – книжка-планшет (boardbook) від видавництва «Grosset&Dunlap» для дітей від 3 років. У цій книзі Вінні Пух створює список усього, що/кого він любить, від меду до друзів, яких він згадує кожного окремо. Видання має на меті допомогти дітям визначити, що/кого вони люблять.

«Дівчинка-сонечко любить…» («Ladybug girl loves…») від Девіда Сомара (David Somar) та Джекі Девіс (Jacky Davis), видавництво «Grosset&Dunlap». Книжка розрахована на дітей віком від 3 років. Головна героїня – дівчинка-сонечко Лулу,– згадує, що вона любить робити.

«Любов прихована повсюди» («Love is hidden all around») Джулі Уїльямс (Julee Williams), ілюстрації Джанелл Дженовезе (Janell Genovese), видавництво «Penguin Group». Книжка-планшет розрахована на дітей від трьох років. Видання складається з двох частин. Перша – це, власне, історія. Друга має назву «I spy» («Я розглядаю» чи швидше: «Я шпигую»), у якій дитина, слідкуючи за намальованими сердечками, має відшукати приховані об’єкти і тваринок.

Джерело: Deseretnews.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe