Читомо > Book Art > «Marking Time»: мандрівна виставка арткниг

Book Art

«Marking Time»: мандрівна виставка арткниг

25.10.2010 2 Автор:


Мандрівна виставка арткниг «Marking Time» продовжує толочитися світом. Організувала її «Гільдія книжкових майстрів» (The Guild of Book Workers), що у Нью-Йорку. За своїми плечима гільдія має сторічний досвід роботи із артбуками й багато книжкових експозицій, професійних авторів і авторів-аматорів (наразі – 850 членів гільдії), і це єдина національна організація для практиків мистецтва книги. Якщо спочатку у ній переважно займались мистецтвом палітурки, то  тепер з настанням цифрової епохи, майстри творять арт книги. І якщо колись до гільдії міг вступити кожен охочий, то тепер журі прискіпливо оцінюють твої унікальні можливості щодо творення книжок. Кожні 3 роки Гільдія організовує експозиції найкращих робіт, «Marking Time» розпочала свій тур ще 2009 року в Міннесоті. Зараз виставку можна побачити в Бейкерській бібліотеці до 29 листопада, а наступна й кінцева зупинка буде в Дартмутському коледжі до лютого 2011.

Ми ж пропонуємо оцінити кілька експонатів, взятих із офіційного сайту виставки. До речі, на сайті є ще + біографії авторів і їхні контакти.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

  1. Julie
    26.10.2010 в 12:11 am

    прикольно, не чула раніше про цю гільдію. цікаво, з чим пов”язана зміна правил вступу до гільдії?

  2. 26.10.2010 в 11:00 am

    мабуть, із тим, що побільшало бажаючих творити книжку))


Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe