Читомо > Календар подiй > За графічним романом «Герой поневолі» відкриють виставку

Календар подiй

За графічним романом «Герой поневолі» відкриють виставку

21-04-2018 | 15:00
м. Харків, Художня галерея ім. Генріха Семирадського, пл. Свободи, 6

Герой поневолі – це перший український графічний роман, що став результатом роботи двох митців українського походження – Кирило Горішного та Михая Тимошенко.

Графічний роман «Герой поневолі» — двотомна графічна адаптація історичної повісті Івана Франка про Революцію 1848 року, «Весну народів». Він був виданий у Львові видавництвом «Леополь» на початку 2015 року.

Вперше в Україні українська література видається у вигляді графічного роману, де сценарій та малюнки співіснують для передачі сюжету. Цю книгу також можна назвати першим українським класичним коміксом, що поєднує повість відомого письменника І. Франка та франко-бельгійські особливості створення коміксів.

На виставці «Герой поневолі» будуть показані оригінали рисунків із графічної адаптації історичної повісті Івана Франка. Художник і співавтор концепції – Міхай Тимошенко, адаптація тексту і співавтор концепції – Кирило Горішний.

У 2016 році «Герой поневолі» вже був у Харкові, тому ми з радістю запрошуємо всіх охочих на презентацію другого тому!

Дізнайтесь про пригоди канцеляриста Степана Калиновича на львівських барикадах! В томі 2 зможете познайомитися з новими колоритними персонажами та відкрити для себе історію революції і силу любові.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe