Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу-2016 > Нон-фікшн > Архів Розстріляного Відродження. Лесь Курбас і театр «Березіль»

Новинки до Книжкового Арсеналу-2016

Архів Розстріляного Відродження. Лесь Курбас і театр «Березіль»

09.08.2016 0 Автор:

Архів Розстріляного Відродження. Лесь Курбас і театр «Березіль»: Архівні документи (1927—1988) / Упорядкування, передмова, коментарі Ольги Бертелсен. — Т. 2. — К. : Смолоскип, 2016. — 504 с. ISBN 978-617-7173-40-2

До цього видання увійшли архівні матеріали про видатного українського режисера, актора та теоретика театру Олександра Степановича Курбаса і його театр «Березіль». Документи розкривають нелегкі будні театру в його харківський період, стосунки між акторами, ставлення акторів до майстра, а також ставлення влади до театру і його керівника. У книзі подано матеріали архівно-слідчої справи Курбаса та матеріали, пов’язані з його реабілітацією. Документи цієї колекції зберігаються в архівах Києва і Харкова. Більшість документів оприлюднюється вперше.

Збірка буде цікавою історикам, мистецтвознавцям, зокрема любителям і знавцям театрального мистецтва, та всім, хто цікавиться історією культурного будівництва і сталінських репресій в Україні в 1920–1930-ті роки.

Ціна: 100 грн

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe