Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу 2017 > Нон-фікшн > Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди

Нон-фікшн

Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди

11.03.2017 0 Автор:

Номер стенду: B3.12

Ушкалов Л. Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди / Леонід Ушкалов. – Київ : Дух і Літера, 2017. – 368 с. (Серія «Постаті культури») ISBN 978-966-378-495-3

У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722–1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини – тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлені двома окремими сюжетами – Prelude та Finale, що покликані надати біографії Сковороди якомога більшої глибини, а також показати його першорядну роль в українській духовній традиції.

Ціна: 95 грн

Замовити книгу

Григорій Сковорода народився 3 грудня (22 листопада за старим стилем) 1722 року в сотенному містечку Чорнухи Лубенського полку. Це сталося вночі з четверга на п’ятницю. Через багато-багато літ, 3 грудня 1766-го, наш філософ, прочитавши лекції з грецької мови в Харківському колегіумі та впоравшись з усілякими іншими справами, повернеться додому й згадає про те, що цієї ночі він прийшов колись на світ. Він сяде, запалить свічку й почне писати лист до свого учня Михайла Ковалинського. Спершу – латинські вірші: «In lucem me nocte parens hac edidit olim…»

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe