Зарубіжна художня проза

Всяке тіло — трава. Кліффорд Сімак

16.08.2017 0 Автор:

Сімак К. Всяке тіло — трава : роман / Кліффорд Сімак ; пер. з англ. О. Безкаптурної. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. — 304 с. — (Серія «Горизонти фантастики»). ISBN 978-966-10-5149-1

Події роману відомого американського фантаста КліффордаСімака розгортаються у невеличкому містечку Міллвілл, штат Вісконсін. Місто раптово оточує таємничий бар’єр. Звідки він узявся? Чому крізь нього не може пройти людина, але здатне проїхати порожнє авто? Чи усі живі організми утримує ця перешкода? З якою метою позаземний інтелект хоче потрапити на нашу Землю? Чи можна довіряти Квітам, які прагнуть миру та гармонії й готові до співпраці? Знайти відповіді на усі ці запитання намагаються спершу Бред Картер та інші жителі містечка, яке потрапило у пастку, а згодом й усе людство. Та чи під силу це їм? Чи вдасться людям уперше в своїй історії встановити зв’язок із позаземними формами життя?

Ціна:

— Твоя правда, — згодився Стіффі. — Жодна інша раса, жодна з інших рас ніколи не розкрила поняття краси. Тільки людина Землі викопає купку квітів, що ростуть у лісі, принесе їх додому і піклуватиметься про них задля краси, про яку Квітам ніколи не було відомо до того моменту. Ніхто ніколи не любив їх раніше і не піклувався про них. Це схоже на привабливу жінку, яка ніколи не знала, що вона вродлива, аж поки їй хтось сказав про це. Чи на сироту, в котрого ніколи не було дому, і от нарешті він його знайшов.

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe