Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Зарубіжна художня проза > Слабкість Вікторії Бергман. Ерік Аксл Сунд

Зарубіжна художня проза

Слабкість Вікторії Бергман. Ерік Аксл Сунд

05.08.2017 0 Автор:

Слабкість Вікторії Бергман: трилогія / Ерік Аксл Сунд ; пер. з швед. Ю. Григоренко. – Харків : Фоліо, 2017. – 768 с. ISBN 978-966-03-7779-0

Ерік Аксл Сунд — творчий псевдонім літературного дуету зі Швеції Еркера Ерікссона та Хокана Аксландера Сундквіста. Хокан — інженер звукозапису, музикант і художник, а Еркер був продюсером його електро-панк-гурту «iloveyoubaby!». Нині вони є власниками мистецької галереї у Стокгольмі. Кримінальний роман-трилогія «Слабкість Вікторії Бергман» — їхній літературний дебют — мав приголомшливий успіх.

У Стокгольмі знайдено кілька понівечених тіл хлопчиків. Позаяк жертви — нелегальні емігранти, їх ніхто не шукає. Проте комісар поліції Жанетт Кіглберг вперто намагається знайти вбивцю-садиста, і в цьому їй допомагає психотерапевт Софія Зеттерлунд. У кожної з жінок за плечима тягар складного і зовсім не райдужного життя. І зловісним привидом між ними майорить Вікторія Бергман, дитинство якої перетворив на пекло її рідний батько. Побутове насильство, педофілія, дитяче порно, африканські діти-солдати, які надають сексуальні послуги, проституція і наркоманія, торгівля людьми, вбивства, канібалізм — усе це чекає читачів у захоплюючій трилогії «Слабкість Вікторії Бергман».

Ціна: 250 грн

Тіло чоловіка, знайдене у кущах, на думку Жанетт, свідчило про бійку, що вийшла з-під контролю. Мабуть, усе скінчиться звинуваченнями у побитті. Убивство, міркувала вона, коли кермо задрижало, це коли жінку в її власному будинку вбиває її ревнивий чоловік за мить по тому, як вона попросила розлучення. Принаймні частіше трапляється саме так. Неспростовно те, що часи змінилися, й те, чому її колись вчили у поліцейській школі, зараз було не лише сумнівним, а взагалі не- правильним. Методи роботи змінилися, а поліцейська праця багато у чому стала важчою, ніж вона була двадцять років тому. Жанетт згадала, як уперше була на патрулюванні серед звичайних міщан. Як люди пропонували допомогу й навіть довіряли поліції. А сьогодні єдина причина, чому людина повідомляє поліції про злочин, — цього вимагають страхові компанії. А не тому, що люди сподіваються, що злочин буде розкрито.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe