Зарубіжна художня проза

Ева спить. Франческа Меландрі

14.08.2017 0 Автор:

Франческа Меландрі. Ева спить / пер. з італійської Мар’яни Прокопович — Київ : Нора-Друк, 2017. — 400 с. Cерія «День Європи». ISBN 978-966-8659-99-7

Ева, фахівець зі зв’язків з громадськістю, що мешкає на Півночі Італії, отримує несподіване повідомлення з Півдня Італії від людини, яку вона знала ще у дитинстві. У цьому повідомленні йдеться, що Віто, колишній коханий її матері, який так і не став її чоловіком, важко хворий і хоче бачити Еву, щоб пролити світло на давні сімейні таємниці. Ева вирушає на південь, у Колабрію. Ця довга поїздка у потязі через всю Італію навіює їй спогади про дитинство, яке збіглося з важким періодом в історії Італії — боротьби і конфліктів у прикордонних районах Північної Італії і Австрії. Кожна країна має свої важкі часи, які часто стають персональними трагедіями багатьох родин. А болючі шрами, що залишаються від таких драматичних історій, стають сюжетами цікавих романів.

Ціна: 100 грн

Восени 1963 року з плакатів, якими обклеєні були вулиці Мілана, усміхалася одягнена в біле дівчина з букетом квітів. Середземноморська версія Ґерди – повні груди, м’які губи, високі вилиці, але чорняве волосся. Таким способом християнська демократія вирішила оновити свій образ і для цього звернулася до Ернеста Діхтера, американського ґуру дослідження мотивацій у рекламі, відомого своєю рекламною кампанією каліфорнійського чорносливу. Це він склав лозунг, розміщений під зображенням цієї гарної дівчини:
ХРИСТИЯНСЬКІЙ ДЕМОКРАТІЇ 20 РОКІВ!
Від Домодоссоли до Сиракузи, від Удіне до Барі на плакатах, розклеєних по всьому півострові невідомі руки фломастером дописували:
ПОРА ЇЇ ТРАХНУТИ!
Цього містер Діхтер не передбачив.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe