Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Бізнесова книга > Україна-2030. Доктрина збалансованого розвитку

Бізнесова книга

Україна-2030. Доктрина збалансованого розвитку

18.08.2017 0 Автор:

Україна-2030. Доктрина збалансованого розвитку / колектив авторів. — Львів : Кальварія, 2017. — 164 с. ISBN 978-966- 663-392- 0

Друге, оновлене, видання новинки-2017, з сучасною інтегральною обкладинкою. Особлива книжка для політиків і бізнесменів, державних діячів і студентів та всіх, хто зацікавлений в якісних змінах країни.
У цій книжці вперше пропонуються конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року — Доктрина збалансованого розвитку «Україна-2030» та механізми її реалізації найближчі 10-15 років.
Як відзначив арт-критик Ігор Бондар-Терещенко, у цій книжці … демонструється цілком мистецька техніка східного ґатунку з успішної реалізації всіх механізмів збалансованого розвитку України. Щодо «східної» тактики – це дослідження провідними науковими інституціями кількості тієї самої субстанції, яка налипла на гілки, крила і колеса прогресу (і це, здається, не сніг). Всього нам запропоновано шість основних гальмівних факторів, усунення яких створить умови для економічного стрибка України. Після чого створено нову Доктрину курсу на економіку розумного і збалансованого зростання, і вже далі запропоновано сценарій конкретних інноваційних дій. Вони теж цілком східні, безжальні, гострі та напрочуд творчі, як має бути у другому, наразі «мистецькому», підході до економічної реальності.
Тобто після виявлення зайвих вад, хиб і гальмівних факторів треба спритним порухом владної руки скульптора відсікти їх від «інноваційного» тіла України, залишивши на розгляд її народу-населення-електорату чистий продукт – скульптурну, тобто витончену, вишукану і економічно вигідну модель Нової України. На подіум її вихід заплановано на 2030-й рік.
Представлена Доктрина дає відповіді на запитання: Чого ми хочемо досягти у 2030 році? Якою буде економічна система світу у майбутньому? Якими є сильні сторони національної української економіки? Якими мають бути параметри національної української економіки для економічного стрибка? Які сценарії розвитку дає нам форсайт-методологія? Що таке модель збалансованого розвитку України? Якими мають бути горизонти збалансованого розвитку України? Які результати ми очікуємо внаслідок реалізації цієї моделі? В який спосіб і за рахунок яких механізмів Україна зможе здійснити амбітний цивілізаційний стрибок? Яким має бути інструментарій оцінювання соціально-економічних результатів у досягненні горизонтів збалансованого розвитку України?
Постановку й відповіді на ці запитання здійснила дослідницька команда провідних українських університетів, проаналізувавши значні обсяги даних соціально-економічного розвитку країн світу, синтезувавши наявний методологічний інструментарій рейтингового оцінювання, розроблений експертами ООН, Світового банку, Всесвітнього економічного форуму в Давосі, а також спираючись на сценарії проекту «Форсайт 2016», які побудовані колективом експертів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Ціна: 250 грн

Актуальність Доктрини зумовлена відсутністю в Україні цілісного документу, де були б визначені
стратегічні цілі і пріоритети соціально-економічного розвитку держави з урахуванням, з одного боку,
національних інтересів і наявного потенціалу, а з іншого – глобальних викликів і трендів розвитку
світу. Доктрина формулює стратегічні й тактичні задачі економічного прориву України та механізми їх
досягнення в контексті мегатрендів світового розвитку, виходячи з концепту людиноцентризму.

ПРОЦЕСИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ, ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ,
СОЦІАЛЬНІ ЗМІНИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІДЕНТИЧНОСТІ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ.
ВІДНОСИНИ З УСІМА МІЖНАРОДНИМИ СУБ’ЄКТАМИ, ПИТАННЯ СПІВТОВАРИСТВА, НАЦІОНАЛЬНОГО
ДІАЛОГУ – ЦЕ ВСЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe