Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Бізнесова книга > Ніколи не здавайтеся! Дональд Трамп, Мередіт Маківер

Бізнесова книга

Ніколи не здавайтеся! Дональд Трамп, Мередіт Маківер

18.08.2017 0 Автор:

Ніколи не здавайтеся! / Дональд Трамп, Мередіт Маківер ; пер. з англ. В. Калини. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 184 с.  ІSBN 978-617-7489-87-9

«Я вірю, що все неможливе — цілком реальне, якщо бути готовим до тяжкої праці й усвідомлювати, що будь-яка перешкода може відкрити новий горизонт можливостей», — Дональд Трамп. 

За час багаторічної підприємницької кар’єри Дональд Трамп пізнав як карколомний успіх, так і нищівні невдачі. У цій книзі найвідоміший бізнесмен світу щиро розповідає про найсуворіші виклики долі, найбільші програші й тернистий шлях до мети. Увесь цей досвід американський мільярдер використав на свою користь, свідченням тому є обрання його на найвищу посаду США.

Ціна: 125 грн

Замовити книгу

  1. Почніть діяти. Якщо ви хочете стати учасником процесу, не варто спостерігати здалеку. Поставте перед собою мету і зосередьтеся на ній. Запишіть її. Наразі існує чимало доказів того, що записана мета набагато ефективніша за ціль уявну, навіть за умови, що ви дуже добре — зокрема, як я, — тримаєте її у голові. Думайте про головні цілі якомога частіше — складайте план дій на день, на рік, на все життя, і обмірковуйте (або продивляйтеся) їх щоденно. Це допоможе вам бути зосередженим. Багато хто не усвідомлює, що стрес — це брак зосередженості, тому, опанувавши це вміння, ви зможете контролювати негативні емоції.
  2. Зробіть свою справу. Звісно, говорити — не робити, адже саме на цьому етапі на вас очікує чимало перешкод. Будьте готовими їх долати, бо саме проблеми та випробування наближають вас до мети. Із таким ставленням до життя ви не станете жаліти себе, коли вас спіткає чергова невдача. Натомість ви скажете: «Нічого дивного, так і має бути». Зосередьтеся на результаті, і всі ймовірні негаразди стануть такою ж звичною складовою життя, як схід чи захід сонця.
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe