Читомо > Видане > Альбом «Сорочинський іконостас»

Видане

Альбом «Сорочинський іконостас»

07.10.2010 2 Автор:

Чого варті мистецькі альбоми від видавництва «Родовід», мабуть, вже мали змогу зрозуміти, тримаючи їх у руках. Тож 8 жовтня о 17. 00 радимо не пропустити презентацію найновішого альбому «СОРОЧИНСЬКИЙ ІКОНОТАС / THE SOROCHYNSKYI ICONOSTASIS», що пройде  в Музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12 Київ).

Як і більшість  останніх видань, це двомовний альбом – українською і англійською мовами з розкішними ілюстраціями ще більш розкішних ікон (фото Івана Креженстовського) знаменитого Сорочинського іконостасу церкви Спасо-Преображення, що в Великих Сорочинцях на Полтавщині.

Ідея видання розпочалась із наступальної ініціативи відомого майстра реставраційних справ Інни  Дорофієнко. Над дизайном працювали цілу минулу зиму – художник Микола Шток зі своїми синами. Ще додався переклад на англійську Марти Олійник з Монреалю (Канада), а мистецтвознавець Людмила Міляєва, яка багато років також досліджувала Сорочинський іконостас і має чимало наукових розвідок, погодилась написати передмову.

Цікаво, що мистецтвознавець пані Людмила  навіть навідалася в Сорочинці і заохотила свого сина Леся Подерев’янського зробити кілька знімків, що вдало ілюструють її статтю. Ось наприклад.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

  1. abyrvalg
    07.10.2010 в 10:11 am

    Я бачив цей іконостас – справляє враження.

  2. Юля
    07.10.2010 в 4:56 pm

    Я бачила вже і книгу, дійсно гарна

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe