Читомо > другорядні, верх > Між сторінками. Частина 2. Та інше.

другорядні, верх

Між сторінками. Частина 2. Та інше.

20.09.2009 5 Автор:

В державній універсальній науковій бібліотеці Красноярського краю провели чудернацьку виставку «Книги наші – закладки ваші» (http://kraevushka.livejournal.com). В експозиції – речі, які читачі забувають у книжках, що вже поюзали. Між сторінками трапляються різноманітні газетні вирізки, листівки, реклами, буклети, обгортки з-під цукерок, а окрім них – паспорти, свідоцтва про народження; для віднаходження сторінки ефективними закладками можна вважати і паперові купюри і… монетки, світлини рідних, коханців-коханок. Злісні читачі залишали у книжках ножиці, нитки, таблетки, ключі від автівок. Ну, а найбільші вороги книг – ботани… з їхніми гербаріями.

_dogears
Тих, хто продає закладки, теж багатенно. Наприклад, на американському сайті «In my book» (http://www.inmybook.com) їх можна купити всього за два долари. Над створенням образу ексклюзивних фетишів працює когорта закладколюбців-художників. Вони бояться зробити боляче книжечкам і тому мріють про ніжне просування їхніх «букмарків» між цнотливих сторінок видання.

dev

Найбільший ресурс – «Міраж закладка», або ж «Mirage Bookmark» (http://www.miragebookmark.ch). Це швейцарський крутяцький ресурс! Там можна знайти, купити не тільки всі можливі й неможливі варіанти закладок, їх види-типи-авторські патенти, а й знайти «друзів по улюблених закладках» із близько тридцяти країн світу. До того ж, дізнатися про фестивалі «розділячів сторінки», виставки, найсвіжіші новини, а також про те, що в Мічигані існує Університет закладок.

zakl4

Українським фетишистам поки що не так солодко. Де-не-де майоріють оголошення про виготовлення закладок і їхню купівлю. Проте це створює нереальні можливості польоту фантазії кожного закладколюбця!

zakl5

Адже фетиш можна виготовити своїми золотими руками із всіляких матеріалів: паперу, ниток, картону, цукеркового золотка, акуратного гербарію, ґудзиків… і ще-ще-ще. Надихайтеся.

zakl6zakl7

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. Cab-driver
  18.10.2009 в 1:10 pm

  Я у книжках закладки роблю з вирваних сторінок вже прочитаних книг

 2. Ololo
  18.10.2009 в 6:04 pm

  2 Cab-driver
  Не можна такого чинити з книжками, бо карму зіпсуєш.

 3. i_zh
  19.10.2009 в 1:27 am

  А ще кожного вечора турботливі дистриб’ютори закладок розкладають їх у вагонах метро. Надзвичайно широкий асортимент: “закладка-нотаріус”, закладка-“заправка картриджів”, закладка-минавчимовасефективнозав’язуватишнурівки”))
  (Дякую дуже-дуже за посилання на «Mirage Bookmark»!!!)

 4. Че
  27.10.2009 в 2:33 pm

  я хочу вас з”їсти, мене так пруть всі ці штучки, я хочу бути ними і купатися в них, ооо.

 5. Li
  14.02.2010 в 10:15 am

  Елегантний фетиш. Мр-рр, яка гарна ідея, я вас люблю!

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe