Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Зарубіжна проза та поезія > Най сніжить. Морін Джонсон, Джон Ґрін, Лорін Міракл

Зарубіжна проза та поезія

Най сніжить. Морін Джонсон, Джон Ґрін, Лорін Міракл

19.10.2017 0 Автор:

Най сніжить : Три романтичні історії на свята / Морін Джонсон,  Джон Ґрін,  Лорін Міракл ; пер. з англ. Г. Гнедкової. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 304 с. ISBN 978-617-7498-23-9

Завдяки трьом популярним підлітковим авторам ця книжка випромінює святкову магію. Три автори — три чудово поєднаних між собою оповідки про кохання, романтику і поцілунки, від яких аж подих перехоплює.

Ціна: 125 грн

Замовити книжку

Це була ніч проти Різдва. А певніше кажучи, вечір у переддень Різдва. Та перш ніж узяти вас із собою в саме серце дії, розберімося з дечим. Я з досвіду знаю: якщо це випливе пізніше, то спантеличить вас так, що не дасть зосередитися ні начому іншому з того, що я розповідатиму. Мене звати Ювілей Дугал. Не поспішайте, дайте цьому усвідомитися. Ось бачите, коли вам таке кажуть одразу, це не так вже й погано. А тепер уявіть, якби я була на середині якоїсь довгої історії (а саме такою вона й планує бути) і раптом приголомшила б вас: «До речі, мене звати Ювілей». Ви б не знали, що з цим робити. Я розумію, що Ювілей — це наче псевдонім стриптизерки. Можливо, ви подумали, що я чую це біля жердини. Але ж ні. Якби ви мене побачили, то досить швидко втямили б (сподіваюся), що ніяка я не стриптизерка. У мене коротка темна стрижка. Я ношу то окуляри, то лінзи. Мені шістнадцять, я співаю в хорі й відвідую зустрічі математиків. Граю в хокей на траві, де немає місця для отієї хвилястої грації, що нею професійно заробляють стриптизерки. (Коли ж якісь стриптизерки це читають: я нічого не маю проти вас. Просто я — не стриптизерка. Головне, що не влаштовує мене в стриптизі, — то латекс. Мені здається, він шкодить шкірі, бо не дає їй дихати).Моє заперечення полягає в тому, що Ювілей — це не ім’я, а якийсь вид вечірки. І ніхто не знає, який саме вид. Ви колись чули, щоби хтось запрошував потусити на ювілеї? А якщо й чули, ви б на таке пішли? Бо я не пішла б. Адже це звучить так, ніби для цього треба орендувати великий надувний об’єкт, розвішати гірлянди й вигадати складну систему утилізації сміття. Якщо подумати, аналогом цього можуть бути сільські танці. Моє ім’я багато в чому пов’язане з цією історією, і, як я вже казала, то був вечір проти Різдва.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe