Українська проза та поезія

Гра в життя. Олег Рибалка

30.11.2017 0 Автор:

Рибалка О. Гра в життя / Олег Рибалка. – Київ : Легенда, 2017. – 224 с. – (Мислива серія).  ISBN 978-966-97689-3-3

Роман-триптих Олега Рибалки «Гра в життя» за формою — фентезі, за змістом — медитативно-філософська проза. Три його книги співіснують у взаємодоповненні як три ракурси пізнання. У першій («Долина») молодий чарівник потрапляє до замкнутого світу, щоб відімкнути його для себе й для решти людей. У другій («Іскра») — він вивчає власні можливості. У третій («Розмови») — прагне роздивитися життя очима інших.

Одним із перших читачів «Гри в життя» став письменник Степан Процюк: «Роман Олега Рибалки витворює гігантські паралельні реальності, в яких точиться одвічна боротьба між сакральним та профанним. Розглядати її, що важливо, можна в різних ракурсах водночас, тож цілком природно, що в декого з нас виникне бажання перечитати цей текст удруге».

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

Вони повільно просувалися вузькою стежиною поміж великих валунів. Перед ними лежала Долина. Що там, ніхто не знав. Жодна людина ще звідти не поверталася. Подейкували, там кояться різні дивовижі, незнані звірі блукають і живуть невідомі істоти, але все це були не більше ніж чутки.

Першим ішов середнього зросту кремезний чоловік із невеликим мечем на поясі. Звали його Стан. Він був дуже допитливий від природи й нічого у світі не боявся. Тож, довідавшись про Долину, умовив своїх друзів вирушити туди разом із ним.

Другою ступала дівчина Ліза – непересічна юнка з великими розумними очима. Вона більше цікавилася скарбами, щоб задовольнити свої бажання, і складними випробуваннями та загадками, щоб задовольнити свій розум. І того, й того в будь-яких пригодах мало не буває.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe