Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Зарубіжна проза та поезія > Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком. Славомір Мрожек

Зарубіжна проза та поезія

Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком. Славомір Мрожек

20.10.2017 0 Автор:

Мрожек Славомір. Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком / Славомір Мрожек ; пер. Бондар Андрiй. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 288. — (Серія “Художня проза”). ISBN 978-617-679-417-2

Оповідання, повісті, есеї та розповіді Славоміра Мрожека, вміщені у збірці, переважно суб’єктизовані, а головним героєм його творів зазвичай є оповідач. Сам автор, який розповідає про себе, родину, країну та світ. Або молодий поляк, що приїжджає до Венеції в пошуках пригод. Або літній працівник млина, чиє життя нерозривно пов’язане з млином і річкою. Ці розповіді завжди сповнені гумору, іронії, часом сатири й абсурду, вони нелогічні та неординарні, часто комічні, а буває й провокативні.

Чи можна залишитися чесним з собою, коли навколо всі брешуть? Що важливіше — результат чи мрії про результат? Як бути собою, якщо власне тебе вже немає й ти труп?

У збірці польського письменника, драматурга й есеїста Славоміра Мрожека вміщено твори різних років. Це перша збірка прози та есеїв автора в українському перекладі, видана окремою книжкою.

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe