Зарубіжна проза та поезія

Блискуче майбутнє. Катрін Кюссе

20.11.2017 0 Автор:

Кюссе К. Блискуче майбутнє / Катрін Кюссе ; пер. з фр. Марина Марченко. — Київ : «К.І.С.», 2017.  — 164 с. ISBN 978-617-684-168-5

Це романтична мозаїка, де змішались післявоєнна Бессарабія, Румунія Чаушеску, Ізраїль 70-х і «американська мрія». Елена народилась в Бессарабії, але зовсім дитиною їй довелося емігрувати до Румунії. Вона закохується в Якова, з яким батьки забороняють їй зустрічатися лише на тій підставі, що він єврей. Елена долає зрештою їхній опір, одружується з Яковом і вони емігрують до Ізраїлю. Але Ізраїль живе в облозі, під постійною загрозою війни, що може забрати їхнього єдиного сина, Александру. Вона переконує Якова емігрувати до США. На шляху до «блискучого майбутнього» сина, їм доводиться здолати чимало перешкод. Потрапивши нарешті до Америки, вони, сорокарічні, починають життя з нуля.

Ціна: 80 грн

Замовити книжку

Вагон для худоби. Вони сиділи просто на дошках, між валіз. За кілька тижнів до від’їзду рожевий будинок сповнився серйозними розмовами, відвідинами, перешіптуванням, суперечками і сльозами. Вечорами дядько з тіткою слухали радіо. Не допущена до вітальні, Елена нікого не цікавила. Нарешті бабуся пояснила їй, що їхню країну, Бессарабію, незабаром захопить Росія. Її дядько з тіткою не хотіли ставати росіянами і жити під радянською владою. Вони мусили, поки не пізно, залишити Бессарабію, та емігрувати до Румунії, сусідньої країни, де говорили тією ж мовою. Елена дуже злякалась. Вона уявляла росіян велетами-загарбниками, які викрадають і пожирають дітей.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe