Зарубіжна проза та поезія

Бантуська Трійця. Макс Лоб

24.10.2017 0 Автор:

Лоб М. Бантуська Трійця / Макс Лоб; пер. з фр. Марина Марченко. – Київ : «К.І.С.», 2017. – 164 с. ISBN 978-617-684-176-0

Мвана живе в центральноєвропейській країні зі своїми «білими кузенами», яких добре знає. Дехто з них вирішили прогнати чорних баранів зі своєї території. Облаву оголошено, пристрасті розпалюються. А Мвана тим часом шукає роботу. І марно. Приходить день, коли він витрачає останні мідяки на дзвінок до матері, що залишилась там, у далекому Бантуланді. Мвана переживає чорну смугу в житті, в якій, одначе, вміє побачити проблески світла – завдяки своїй кмітливості та глибоко оптимістичній природі, завдяки руденькому Руеді, пасіонарній пані Бауер, а також своїй дуже релігійній сестрі Косамбелі. Тепла, барвиста, екзотична, зворушлива історія, сповнена гумору і оптимізму.

Ціна: 60 грн

Замовити книжку

Завжди негативні відповіді. За понад рік — жодного запрошення на співбесіду. Від цього вже стає важко. Болісно. Образливо. Виснажливо. Я починаю думати, що я тупий. Ні на що не здатний. Як матінчин рот. Ці відмови наче ляпаси. І їх багато.

Раніше, коли я отримував негативні відповіді, то дзвонив, щоб довідатися щось про причини відмови. Це був також спосіб показати свою вмотивованість. Залишити відбиток. Людина на тому кінці дроту пояснювала мені жорстоко тверезим і врівноваженим голосом, що вони завалені сотнями й сотнями пропозицій. Що відбір був дуже важкий. Що, як і багато інших кандидатів, я відповідав усім вимогам. Що в мене прекрасні дані. Що в мене дуже добра підготовка, прекрасна освіта. Що мій досвід у галузі торгівлі чудовий, що те і се робить мою кандидатуру надзвичайною… але були ще кращі. Настільки кращі, що я не потрапив навіть до короткого списку. Мене не хотіли ні бачити, ні приймати, ні чути, ні дати мені шанс, ні слухати моє мотивування.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe