Книжки для саморозвитку та бізнес-література

В очікуванні копірайтера. Стаська Падалка

24.11.2017 0 Автор:

Падалка С. В очікуванні копірайтера. Драма про небувалий копірайтинг у восьми діях / Стаська Падалка ; пер. з рос. Ольга Кендзіор . – Київ : Пабулум, 2017. – 160 с. ISBN 978-966-97615-5-2

У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.

«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

Про Курс про розумний та красивий копірайтинг

Наш курс — це набір перевірених досвідом інструментів для копірайтингу. Ми систематизували знання з письменницької майстерності, філологічного аналізу та маркетингових досліджень та умістили їх у комплекс занять. Кожне з них присвячено окремій темі, яка розглядається з урахуванням всіх аспектів.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe