Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Різдво з Пешими леді. Колін Християн Берк

22.11.2017 0 Автор:

Берк К. Х. Різдво з Пешими леді / Колін Християн Берк ; Пер. з англ. Р. Фещенко, О. Вишневського. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 160 с. : іл. ІSBN 978-617-7489-03-9

“Різдво з першими леді” – це книжка про святкову магію, яка щороку панує на Різдво в Білому домі. У ній зібрані індивідуальні традиції та естетичні підходи до свята перших леді США – від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами. Наприклад, Леді Берд Джонсон прагнула втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кеннеді, створивши неймовірну атмосферу домашнього тепла і затишку. Чарівна Ненсі Рейган відродила дитяче почуття очікування дива, а Лора Буш та її “червоно-біло-синє Різдво” було покликане згуртувати націю.

Авторка книжки Колін Християн Берк входила в групу декораторів президентської резиденції. Вона зібрала відомості про святкування Різдва в Білому домі за півстоліття, починаючи з епохи Кеннеді.

Ціна: 300 грн

Замовити книжку

ПЕРША ЛЕДІ РІЗДВА

Жаклін Кеннеді

«Доброго дня, місіс Санта Клаус, тобто місіс Кеннеді».
— п’ятнадцятирічний пацієнт дитячої лікарні округу Колумбія.
Цитата з THE WASHINGTON POST.

 Кумедно: маленький хлопчик сплутав елегантну Першу леді в модному червоному різдвяному костюмі та норковій шапочці з місіс Клаус. Це й справді так було, коли Жаклін, або Джекі, як ще її з любов’ю називали, завітала до дитячої лікарні округу Колумбія, щоб привітати з Різдвом маленьких пацієнтів. І хоча малюк дуже зніяковів, та він сказав правду. Місіс Кеннеді була втіленням високої культури і простоти. Вона була іконою стилю, та водночас теплою і домашньою, як місіс Клаус.

У 1961 році першою різдвяною темою став «Лускунчик». У такий спосіб Джекі Кеннеді вшанувала балет, класичну музику та культурну спадщину. Адже в балеті «Лускунчик» події розвиваються навколо величної вік­торіанської новорічної ялинки. У Блакитній залі Джекі встановила свою версію ялинки з «Лускунчика»; її верхівка, увінчана зіркою, сягала стелі. Ялинку оперізувала блакитна стрічка, а гілки були прикрашені маленькими штучними свічками замість справжніх свічок, які використовувалися в XIX столітті. Величезні сніжинки висіли поруч з мініатюрними карамельними паличками, кошиками, ангелами, птахами і різними тваринами.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe