Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Промови, що змінили світ

23.11.2017 0 Автор:

Промови, що змінили світ / пер. з англ. В. Горбатько. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2017. — 328 с. ISBN 978-617-7498-80-2

Слово — могутня зброя, результат застосування якої залежить від того, ким воно мовлене. В устах диктаторів слово нерідко ставало знаряддям для знищення цілих держав і народів, а в устах видатних постатей, які присвятили своє життя боротьбі за високі ідеали, — інструментом вивільнення людської свідомості від духовних кайданів. Зібрані у цьому виданні промови охоплюють тривалий історичний період — від часів Ісуса Христа до сьогодення. Особи, які їх виголосили, силою слова змінювали хід історії, сприяли перевороту мислення не лише пересічних людей, а й урядів і політиків світового рівня. Подані у промовах меседжі не втрачають своєї актуальності й понині.

Ціна: 295 грн

Замовити книжку

«Найбільш переслідувана жінка сучасної доби»

ГРАФ  СПЕНСЕР

Промова, виголошена на похоронах Діани, принцеси Уельської,

6 вересня 1997 р.

 «…Попри свій високий статус, попри увесь зовнішній лоск, попри обожнення публіки Діана все своє життя залишалася в глибині душі людиною надзвичайно вразливою, майже дитиною в своєму бажанні робити добро іншим, щоб позбутися глибоко вкоріненого усвідомлення власної недосконалості, а її проблеми з харчуванням були лише одним із його симптомів. Увесь світ відчув цю сторону її вдачі і через цю вразливість ставився до неї з любов’ю й турботою, захоплюючись водночас її щирістю й чесністю.

…Загалом вона не змінилася, так і залишившись тією старшою сестрою, яка доглядала мене в дитинстві, захищала у школі й подовгу тряслася зі мною в потягу, подорожуючи на вихідні між домівками наших батьків. Треба віддати належне її здоровому глузду, силі й витримці, завдяки яким вона попри ті вкрай химерні життєві обставини, з якими довелося зіштовхнутися в юності, залишилася внутрішньо цілісною, вірною самій собі…»

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe