Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Книжки для саморозвитку та бізнес-література > Продається все. Джеф Безос та ера Amazon (серійна). Бред Стоун

Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Продається все. Джеф Безос та ера Amazon (серійна). Бред Стоун

20.10.2017 0 Автор:

Стоун Б. Продається все. Джеф Безос та ера Amazon (серійна) / Бред Стоун ; пер. Н. Валевська.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 400 с. ISBN 978-617-7552-03-0

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» відразу після публікації стала світовим бестселером. Найкращою книгою року її назвало не лише видання Financial Times (2013), а й такі світові ЗМІ як The Washington Post, Forbes, The New Republic, The Economist, Bloomberg та And Gizmodo.

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес.

Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої.

Ціна: 165 грн

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe