Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Лаґом. Лола А. Екерстрьом

22.11.2017 0 Автор:

Екерстрьом Л. А. Лаґом / Лола А. Екерстрьом  ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 192 с. : іл. ІSBN 978-617-7498-78-9

“Останнім часом багато говорять про раціональний спосіб життя, що має супроводжуватися, зокрема, дбайливим ставленням до природи, економним використанням її ресурсів. Однак реалізувати його у наш динамічний час не завжди легко. Тож більшість із нас охоче скористалися б порадами щодо того як розпочати життя у стилі лаґом.” – Джоанна Ярроу, очільниця відділу екологічного та здорового життя, ІКЕА.

Лаґом — це спосіб життя у гармонії зі світом, природою та з самим собою. Його підґрунтям є справедливість, помірність та здатність радіти тому, що маєш. Девізом прибічників такого способу життя є вислів: «Не надто мало, не надто багато — саме в міру».

Нехай ця дивовижна книжка допоможе вам внести бодай незначні, проте важливі зміни у своє повсякденне життя, щоб воно стало повнішим та більш щасливим.

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

«І найглибший колодязь можна осушити»
Шведське прислів’я

 Часто кажуть, що найкращий спосіб піклуватися про рідних, — це, насамперед, любити і дбати про себе. Це означає бути в гармонії зі своїм тілом, задовольняючи в першу чергу його потреби, та зосереджувати увагу на власному добробуті.

Лаґом діє в тому ж контексті гармонії та балансу. Як негласний провідник лаґом веде нас до того ідеального місця, де ми почуваємося здоровими духом, тілом та думками.

Він вимагає, аби ми давали належний відпочинок розуму, навантажували регулярними фізичними вправами тіло та плекали душу. І головне — робити це слід таким чином, щоб це було не надмірно і не надто недбало, а, скоріше, мало форму звичок, яких ми логічно та реалістично дотримуємось.

Щоб жити в гармонії, ми маємо відповісти на запитання «Що для мене означає хороше життя?».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe