Дитячі ігрові та навчальні книжки

Письмонавтика. Таня Стус

20.11.2017 0 Автор:

Стус Т. Письмонавтика : курс літературної творчості для дітей молодшого та середнього шкільного віку / Таня Стус. – Київ : Пабулум, 2017. – 144 с. – ISBN 978-966-97615-7-6

Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів. До книжки ще й увійшли поради юним авторам від відомих дитячих письменників.

«Письмонавтика» допоможе школярам самостійно чи з допомогою дорослого засвоїти навички літературної творчості та письмової фіксації думок, глибше розуміти літературу. Курс «Письмонавтики» апробовано на реальних дітях, ніхто не постраждав.

Ціна: 160 грн

Замовити книжку

 Хочеш знати, що таке «письмонавтика»? Немає такого слова. Я вигадала його. Дуууууже люблю вигадувати. Якщо Ти також – нам в одному напрямку 🙂 Гадаю, Письмонавтика (від «письмо» та грецького «???????» – навігація, плавання) – це теорія та практика письменницької діяльності. Наш шлях у цій книжці-нотатнику – карколомний і захоплюючий «космос» вигадування й написання історій: оповідань, казок, нарисів, бувальщин… Я переконана, що кожен може спробувати стати письмонавтом.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe