Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія > Вовк під вікном. Українська народна казка

Дитяча проза та поезія

Вовк під вікном. Українська народна казка

23.10.2017 0 Автор:

Вовк під вікном : українська народна казка / іл. Наталя Кащак. — Київ : ВД «Маміно», 2017. — 28 с. ISBN 978-966-97653-1-4

Жив собі в лісі вовчисько-ненажера, все з’їв та й подався одного дня в село харчів шукати. Марно обійшов усі хати й дістався аж до крайньої. А в тій хатині дівчисько знай репетує та вередує. Коли чує вовк: баба нагодилася малу вереду йому оддати. Зрадів, що аж-аж!

«Вовк під вікном» — українська народна казка в стильному сучасному оформленні. Ця книжка переконливо показує, що традиція і фольклор — не щось нудне й застаріле, а завжди актуальне, цікаве та дотепне. Незвичайні ілюстрації спонукають шукати кумедні деталі на кожній сторінці, викликають усмішку та формують у малюків естетичний смак.

Ціна: 180 грн

Прикро вовкові, хоч вий з досади. Підійшов він до крайньої хатини, став під вікном і нашорошив вуха. А в тій хаті дівчисько знай репетує та вередує, плаче та горланить, усе ніяк не вгамується. Баба панькається з онучкою, забавляє, а вспокоїти не може. Заповзялася вже малу вереду лякати: «Цить, бо вовкові тебе віддам!».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe