Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія > Танок сніжинки. Dance of Snowflake. Tanz der Schneeflocke. Олег Чаклун

Дитяча проза та поезія

Танок сніжинки. Dance of Snowflake. Tanz der Schneeflocke. Олег Чаклун

24.10.2017 0 Автор:

Чаклун О. Танок сніжинки = Dance of Snowflake = Tanz der Schneeflocke / Чаклун Олег ; пер. на англ. Мії Марченко, пер. на нім. Тетяни Гончарук; іл. Юлія Пилипчатіна. – Київ : Фонтан казок, 2018. – 40 с. : іл. – (Серія «Білінгви і трилінгви»). ISBN 978-617-7262-50-2

«Танок сніжинки» — нова книжка-картинка в популярній серії трилінґв письменника Олега Чаклуна і художниці Юлії Пилипчатіної. У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення. Українською, англійською і німецькою мовами.

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Вітер кружляв безліччю маленьких сніжинок. Білі крихітки повільно танцювали в повітрі, а ще по-осінньому тепла земля вже чекала на них унизу. Там вони мали щезнути – та лише для того, щоб невдовзі знову повернутися до своїх повітряних танців.

Хлопчик дивився на хоровод першого снігу й радів цій дивині, наче бачив її вперше. Він простягнув руку й ловив яскраві крихітки, які водночас і тішили, й дивували його.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe