Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія > Поліанна. Поліанна виростає. Елеонор Портер

Дитяча проза та поезія

Поліанна. Поліанна виростає. Елеонор Портер

22.11.2017 0 Автор:

Портер Е. Поліанна. Поліанна виростає : романи : для мол. і серед. шк. віку / Елеонор Портер ; пер. з англ. Володимир Панченко ; худож. Василиса Коверзнєва, Юрій Богачов.?— Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 480 с. : іл. — (Серія «Шедеври дитячої літератури рідною мовою»). ISBN: 978-966-917-216-7

Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір — на всі часи.

Продовження роману Елеонор Портер «Поліанна», найпопулярнішої книжки в Америці після Біблії. В ній Поліанна вже виросла. Які приємні й неприємні сюрпризи чатують на молоду дівчину, що повернулася до міста свого дитинства. І головне, чи зарадить уже дорослій героїні незвичайна гра, що виручала її не раз і несподівано нагадала про себе знову?

Ціна: 250 грн

Замовити книжку

Настав серпень. Він приніс нові несподіванки й зміни, що аж ніяк не дошкуляли Ненсі: відтоді, як приїхала Поліанна, служниця щодня була готова до несподіванок.

Першою такою несподіванкою стало кошеня.

Поліанна знайшла його край дороги — воно сиділо й жалібно нявчало. Так і не довідавшись, чиє це кошеня, дівчинка понесла його додому.

—?Я так зраділа, що в нього немає господаря! — щасливо розповідала вона тітоньці Поллі. — Мені відразу схотілося принести його додому. Я дуже люблю кошенят. Я знаю — ви теж зрадієте, коли воно залишиться в нас!

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe