Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія > Нові витівки Еміля з Льонеберґи: кн. 2. Астрід Ліндґрен

Дитяча проза та поезія

Нові витівки Еміля з Льонеберґи: кн. 2. Астрід Ліндґрен

20.10.2017 0 Автор:

Ліндґрен А. Нові витівки Еміля з Льонеберґи : кн. 2 : повість : для ст. дошк. і мол. шк. віку / Астрід Ліндґрен ; пер. зі швед. Ольга Сенюк ; худож. Наталія Кучеренко. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 192 с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-141-2

Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним читачам буде цікаво дізнатися про пригоди цього розумного, допитливого і винахідливого хлопчика, який постійно потрапляє в халепи. То він запихає голову в супник, то піднімає на флагшток сестричку Іду, щоб вона побачила околиці, то ловить хитрого крадія… Читайте другу книжку знаменитої трилогії.

Ціна: 75 грн

Замовити книжку

Через озеро пролягала широка ясна місячна стежка, але навколо берегів залягала чорна темрява, бо вже була глибока ніч і закінчувалося двадцять восьме липня. Але попереду мали бути нові дні й нові витівки. Емілева мама записувала їх до синьої книжечки так пильно, що їй аж рука заболіла і книжечка скінчилася, бо була списана вже від палітурки до палітурки.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe