Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія > Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина. Наталя Гузєєва

Дитяча проза та поезія

Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина. Наталя Гузєєва

22.10.2017 0 Автор:

Гузєєва Н. Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина / Наталя Гузєєва ; іл. Смірнова Ірина. – Київ : Час Майстрів, 2017. – 200 с. : іл. ISBN 9789669151872

На відміну від африканських бедуїнів, учень молодших класів не може сказати дівчинці: «Я тебе люблю!» Тому що це просто, нерозумно й зовсім не цікаво… Шлях до цієї фрази — ось що важливо! — шлях доказів.

Але як вчинити подвиг в ім’я любові, якщо завжди й усюди спізнюєшся, не вдається перевести бабусю через дорогу, а батьки перешкоджають трудовій діяльності? Додайте до цього постійне переслідування папараці, суперництво з відомим музикантом, невроз глобального потепління клімату, потоп, пожежу й ремонт, і ви зрозумієте, як складно Петрику П’яточкину завоювати серце Катрусі!
Здається, виходу немає. Петрик все робить навпаки. Закоханого ніхто не розуміє. Він самотній і може луснути. Однак, завзятість, винахідливість, оптимізм і щирі почуття творять дива, а справжні друзі допомагають пережити найважчі часи!
Завдяки чудовій книжці відомої письменниці, сценариста, доброї чарівниці й просто відданого друга маленьких читачів Наталі Гузєєвої ви переконаєтеся, що кохання — це вам не тринди-ринди!

Ціна: 160 грн

Замовити книжку

Петя-Пяточкин-1

Pet-3    Петя-Пяточкин-2

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe